Введення в програмування на Java

Навчальний курс «Введення в програмування на Java» призначений для людей, які роблять перші кроки в програмуванні та планують розпочати свою кар'єру в ІТ-індустрії.

Випускники нашого факультету займають провідні позиції в найкращих ІТ-компаніях України (Infopulse, GlobalLogic, Epam, Netcracker, та ін) та світу (Microsoft, Samsung, Google, Yandex, Facebook). Наші програми та матеріали розроблені виходячи з багаторічного досвіду співпраці з ІТ-компаніями та рекомендована для підготовки фахівців.

Навчальна програма містить:

• теоретичний блок
  • практикум та лабораторні роботи (практичні завдання виконуються на реальних проектах)
  • доступ до всіх матеріалів курсам - 24/7

Умови навчання:

• Тривалість курсу - 5 тижнів (1,5 місяці)
  • навчання розпочинається 15 вересня 2015 року
  • заняття проводяться 2 рази на тиждень з 18.30 до 21.30 на території Національного університету "Києво-Могилянська Академія", тривалість одного заняття - 3 години
  • розклад: вівторок, четвер
  • загальна тривалість курсу 30 годин.

Хто може навчатися на даному курсі:

• студенти будь-яких технічних і не технічних спеціальностей,
  • учні старших класів школи,
  • люди, охочі поміняти свій вид діяльності і освоїти нову професію в IT (економісти, юристи, бухгалтери та інші фахівці - теж можуть працювати в ІТ-компаніях)
  • бажано володіти прикладною спеціальністю, що значно полегшить опанування матеріалів

За 1,5 місяці ми надамо Вам базис та дамо основи програмування. Навчимо робити декомпозицію задачі, розв'язувати програмні задачі, познайомимо з основами Java SE. Даний курс є базовим і необхідним для вивчення будь-якої мови програмування.

Вартість

• Вартість навчання 3000 грн. за курс.

Введіть контактний телефон
Chrono Verification

Завданнями курсу є:

• Знайомство з базовими принципами програмування
  • Освоєння основних конструкцій мови Java
  • Декомпозиція задачі